Apie


Žinome kaip vertinate savo turto saugumą, todėl jums siūlome efektyviausią apsaugos ir dezinfekavimo sistemą.


Prosauga siūloma sistema gali paskleisti rūko sieną per maždaug tris sekundes.

Apsaugokite savo verslą ir šeimą nuo apiplėšimų ir vagių su pirmuoju prijungiamuoju rūko (garų) prietaisu. Rūko sistema pritaikyta sudaryti netoksiškų garų sieną, kuri per kelias sekundes fiziškai sustabdo vagį. Vienintelis 100% patikimas apsaugos prietaisas.

Dvidešimties metų
patirtisSignalizacija vagies nesustabdo!

Klasikinės apsaugos sistemos, tokios kaip signalizacija, turi pakankamai daug įrodančių situacijų, kurios patvirtina, kad tai vagies nesustabdo. Jos tiesiog perspėja, kad katik įvyko apiplėšimas. Tai reiškia, kad vagis turi maždaug dar dešimt minučių sėkmingai vykdyti nusikaltimą ir pasiimti tai, ką buvo planavęs.


Kas yra rūko apsaugos sistema?

Apsaugokite savo verslą ir šeimą nuo apiplėšimų ir vagių su pirmuoju prijungiamuoju rūko (garų) prietaisu. Rūko sistema yra pritaikyta sudaryti netoksiškų garų sieną, kuri per kelias sekundes fiziškai sustabdo vagį. Vienintelis apsaugos prietaisas kuris 100% atlieka savo funkciją.


Kodėl verta rinktis rūko sistemas?

Tai pirmoji ir unikali rūko sistema, kuri visiškai skiriasi nuo tradicinių apsaugos sistemų. Šis prietaisas automatiškai užfiksuoja įsibrovimą ir tuo pačių metu patalpoje paskleidžia tankų rūką, ko pasekoje vagis praranda gebėjimą matyti ir toliau tęsti pradėtą veiksmą. Vienintelis dalykas kurį reikia padaryti, tai prijugti sistemą prie kontrolės pultelio.


Dezinfekavimo funkcija

Sudėtyje yra medžiagų, kurios naudojamos profesionaliuose antiseptikuose ir dezinfekavimo priemonėse: izopropilo alkoholis, ketvirtinės amonio druskos. Patentuota formulė.


Esame įmonė, siūlanti inovatyvų ir efektyviausią specializuotą turto apsaugos sprendimą.

PASLAUGOS

Apsaugokime tai, kas jums brangu+370 656 75767

+370 687 03703 (pardavimai)


Gaukite pasiūlymą

    Lietuvos